Quality Pulp Moulding Machines

KMI Pulp Machine INC. Yüksek teknoloji hamur ve hamur kalıbı makineleri ve aksesuarları üretiminde dünya nın önde gelen firmaları içinde yerini almıştır.Size ambalaj sektörü ile ilgili tüm çözümlerinde sizlere hizmt vermekten mutluluk duyar.. KMI markası altında işletmeniz ve üretim prosesinizde ihtiyacınız olan tüm çözümlerde size hizmet sağlamak amacı ile artık Türkiye de.. Üstün kaliteli KMI ürünleri üstün kalitesi ve çevreci çözümleri ile hizmetinizde..

KMI Ambalaj, hamur makineleri ve kalıpları ile siz müşteriliermize sunmuş olduğu ekipmanlar ve tasarımları ile size ait özel üretimlerinizde çözüm ortağ ınız.. Garanti, servis, yedek parça konular ında deneyimli teknik elemanları ve hızlı yedek parça temini ile üretimde non-stop felsefesi ile siz mü şterilerimize hizmet vermeyi amaçlamaktadır.. Özellikle müşterilerimize KMI dış ındaki makineleri konusunda danışmanlık ve teknik hizmet veren KMI , müşterilerin istekleri dogrultusunda, farklı markalardaki makinalarını da yerinde yeniden değerlendirme yöntemi ile,satın alarak yeni KMI hamur ve kalıp makineleri ile değiştirmektedir.

KMI grup olarak genel hizmet prensibimiz müşterilerimizle uzun vadeli,ilişkiler kurarak danışmanlık, servis, yedek parça desteği ve yerinde yeniden değerlendirme desteği ile kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Daha Fazla bilgi için lütfen aşağ ıdaki adresler ile iletişime geçiniz.

Avrupa ve Doğu Avrupa Satışları Basta Sandro graphicset@gmail.com

Tel +381 63 88 38 556

egg_trays